Kahve Makinesi

Filtrele

End of content

No more pages to load

Kahve Makinesi

Türk kahvesi tüketmeyi seven çoğu kişinin evinde Türk kahve makinesi bulunmaktadır. Ev veya ofis ortamında kahve keyfi arttıkça kahve dükkanlarında görebileceğiniz daha profesyonel makinelerin ev ortamında kullanıma uygun olan modelleri hızla yaygınlaşmıştır. Filtre kahve makinesi, elektrikli cezve, telve kahve makinesi, kapsüllü kahve makinesi, tekli veya ikili kahve makinesi gibi birçok seçenek sitemizde mevcuttur. Kahveden alacağınız lezzete göre kahve makinenizi seçip sunum için farklı kahve fincanı ve bardak çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Kahve çeşitleri

Yeşil kahve nedir ve nasıl yapılır?

Yeşil kahvenin zayıflatıcı faydaları pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde oldukça popüler olan Yeşil kahve tüm aktarlardan sorunsuz şekilde elde edilebilen bir kahve çeşididir. Kuru kahveden farkı ise içeriğinde klorojenik asit içermesidir. Ayrıcı kalorisi yok denilecek kadar azdır. Yeşil kahvenin yapılışı ise Türk kahvesiyle aynıdır. Ancak hazırlamak için kullanılacak olan kahve öğütülmemiş ve kavrulmamış şekilde ham olmalıdır. 

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.