Yardımcı Sayfalar
Ara
Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Karaca Home Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

 

Taraflar

İş Bu sözleşmede www.karaca-home.com internet sitesi aracılığı ile faaliyet gösteren Karaca Home Collection Tekstil San. Tic. A.Ş. şirketi kısaca Karaca Home olarak anılacaktır. www.karaca-home.com internet sitesine üye olarak beyan ettiği adreste ikamet eden veya üye olmadan kullanan ve içeriğe erişen şahıslar Kullanıcı olarak anılacaktır.

Kullanıcılar www.karaca-home.com web sitesini kullanmakla bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

 

1. Fikri Mülkiyet Hakları

Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu  Karaca-Home’un  ya da Karaca-Home’un lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

 

2. Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

Karaca Home, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
Karaca Home, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

3. Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, Karaca Home link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

 

4. Kullanıcı Yükümlülükleri

www.karaca-home.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

Kullanıcı  satış sözleşmesi hükümlerinin tamamını kabul, beyan ve taahhüt  etmeden Alım-satım ilişkisi kurulmaz.
Kullanıcı, bu Kullanım Koşulları ile kabul ve taahhüt ettiği yükümlülüklerini ihlâl ettiği takdirde, Karaca Home tarafından üyeliğinin iptal edilerek siteyi kullanımına son verilebileceğini, gelecekte siteyi kullanmasına engel olunabileceğini ve/veya aleyhine hukuki dava veya takip yoluna gidebileceğini kabul eder.

 

5. Güvenli Alışveriş

www.karaca-home.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.karaca-home.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir, ir, Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde tarafımızdan kredi kartı bilgileri tutulmamakta olup ilgili bilgiler kullanılan  bankaya ait sanal post sistemi  tarafından işlenmektedir.

Kullanıcı www.karaca-home.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

KARACA HOME COLLECTION TEKSTİL SAN. ve TİC. A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.